GrymZ

Mohu takhle připojit druhý monitor?

Mám druhej monitor, první mám zapojenej HDMI – HDMI. Druhej HDMI konektor v PC nemám, takže jestli by šlo koupit tohle, abych mohl připojit druhej monitor HDMI – HDMI:

https://m.alza­.cz/vention-displayport-dp-to-hdmi-adapter-d5827574.htm

V monitoru je jenom HDMI.
Půjde to?

Odpovědi
icurusL

Když se podíváš na recenze u produktu, myslím že ti odpověď bude jasná.
…Spoiler: ANO

Arne1

Mám dojem, že jsem ti radil už jednou na jiném serveru. A dokonce jsem tam dával odkaz na specializovanou firmu s prodejem příslušných konektorů, redukcí a kabelů. Proč se ptáš znovu a k tomu ještě dáváš odkaz na produkt od uřvaného mimozemšťana. Specializovaná firma by ti navíc dokázala poradit, který prvek bude pro tvé použití nejlepší.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.