huxa

Mohu svůj fotbalový tým pojmenovat třeba „FC White power“, když může být klub pojmenován „FC Roma“?

Nejlepší odpověď
Psychotic

Nemůžete, protože White Power je pokřik ku-klux-klanu, takže by se pravděpodobně jednalo o propagaci hnutí k potlačení lidských práv. Mohl byste ten tým pojmenovat FC Běloši nebo FC Caucasians… nejspíš (poslední slovo by měla FAČR a ti by to možná neuznali). Ovšem smysl by to příliš nemělo. Bílí vlastní tým nepotřebují.

Další odpovědi
setapouch

Ano, vzpomeň na prací prášky a jejich „bílou sílu“.