robosobo

Mohu smazat složku windows.old?

Ano, vím že to tady už několikrát bylo, ale některé odpovědi tvrdily že ne. Musel jsem přeinstalovat Visty tak nevím jestli tu zálohu mohu smazat zabírá mi přes 10 GB a ty by se mi hodily jako sůl. Děkuji za rychlou odpověď.
Doplňuji:
Při mazání mi to hodilo hlášku že to obsahuje systémové soubory a může to ohrozit chování systému. Jestli dobře chápu je to jen planý poplach?

Nejlepší odpověď
Bedy

Lepší je vždy dělat čistou instalaci, pokud jsou nějaké problémy. Jinak složku Windows.old můžete bezpečně smazat, je tam ta původní instalace Windows.
Doplňuji:
Hlášku ignorujte, chod současné instalace systému to ohrozit nemůže.

Další odpovědi
anonym

Ano, lze smazat.
Doplňuji:
ano, hláška je plaňák

led

Pri vymazávaní windows kontroluje typy súborov. Vzhľadom na to, že vo windows.old sú aj systémové súbory, tak na to program upozorní. Ale ako už odpovedali moji predchodci, starý adresár windows.old môžte odstrániť.

Poklička

Ano, lze smazat složku windows.old.

anonym

použijte program CCleaner, ten kromě windows.old vymaže i řadu jiných zbytečností které se po předchozí instalaci válí na disku … http://www.slu­necnice.cz