KamilasCZ

Mohu smazat složku Windows na disku H, když disk C je muj hlavní a OS mám na C. Měl jsem dva windows…Vysvě­tlení prosím

Na disku H mám složku Windows, mohu ji smazat? Na disku C mám také složku windows, ale když chci naformátovat C tak mi to píše, že je tam mám operační system, ale u H mi to nepíše nic. Mohu na Disku H složku windows smazat?

Nejlepší odpověď
zjentek

zkus to z H přesunout na jiný disk, nejlépe externí, bůhví co to máš a jestli se ti to nebude do budoucna hodit. Pokud to půjde přesunout, tak to tam máš na ozdobu.

Další odpovědi
www

Na disku H by měla být zaloha disku C. Nemaž to, při havárii C to můžeš potřebovat!

cochee

A neobjevuje se ti při startu PC menu se dvěmi Windows na výběr? V tom případě ty druhé Windows v menu jsou ty z disku H:. Může to být i tak, že to menu je potlačeno. Konfiguraci menu lze editovat, ale nepíšeš, jaké máš Windows, tak ti neporadím přesně jak – ale já stejně mám momentálně k dispozici pouze XP, tak s Vistama nebo Sedmama bych ti tohle neporadil.