ZangetsuTS

Mohu si změnit náboženství z křestana na budhistu ? Jestli jo kdyžtak jak ?

rád bych si změnil náboženství
Doplňuji:
Velmi vtipné o_O
Odpovídat mi kraviny v každé mojí otázce drápe :O

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě. Zříci se svého náboženství a přijmout jiné. Každý kněz ti poradí.

Další odpovědi
SeptikB

Náboženství lze měnit libovolně pouze na základě vaší myšlenky. Můžete se klidně v tuto chvíli prohlásit buddhistou, nikdo vám to zakázat nemůže… ani v případě, že byste byl velice špatným buddhistou.

Problémem jsou ovšem církve. To už je instituce, a ta má nějaká pravidla. Jestliže jste pokřtěn jako křesťan (tudíž patříte pod církev), máte zajištěno členství v církvi do konce života (zrušit to lze jedině smrtí nebo rozhodnutím Papeže). A pokud vím, buddhismus žádné církevní instituce nemá.

www

Pro tebe vtipné, ale je to tak!
Při přijímání oveček do svého stáda se žádná církev ne..re 😁

fablen

Věřit můžete čemu sám chcete a každému jinému to může být „jedno“, jaké náboženství vyznáváte.

Kde chcete tu změnu provádět? Pokud ve statistickém formuláře, pak leda až při dalším sčítání.

venkovan

Na budhistu chlapče zatím nemáš. Navíc nevěřím, že jsi křesťan. Víc tu zkoušíš machrovat.
Nicméně pokud chceš zamířit k budhistům, začni trochu pracovat na své povaze. Lidi které znám a a přijali toto smyšlení, jsou dost pokorní ke svému okolí a pracovití. Přiznám se, že s nimi rád pracuji, je to takové pohlazení po duši když se s nimi setkám, případně když mi jeden od nich zavolá, jestli bych nemohl pomoci apod.

štamgast

Zajdi na úřad, oni ti to rádí změní. Nejlépe na ten, kde jsi si nechal vystavit občanku. Ale možná to něco bude stát (MOŽNÁ).