geoorg

Mohu si zkontrolovat obsah zásilky, než podepíšu převzetí?

A případně převzetí odmítnout? Koupil jsem si na aukro.cz mobil a chci si nejdřív ověřit, jestli mi neposlal třeba cihlu v krabici.

Nejlepší odpověď
tom004

Zásilku můžete kontrolovat,až když ji převezmete.Pře­pravce musí zásilku předat s neporušeným obalem.Ale můžete ji odmítnout,bude-li obal porušen,nebo ji odmítnout,bez udání důvodu.V případě,že zjistíte vadný výrobek,buď ho vrátíte,nebo reklamujete.Záleží na prodejních podmínkách,a domluvě s prodejcem,před uzavřením obchodu.A na Aukru,už jsem koupil dost věcí,a zatím bez problémů.

Další odpovědi
casey

Tento problem se resil, chlapik prodaval mobily a rozesilal pytliky s ryzi. Je tam i navod jak postupovat.
http://www.no­vinky.cz/krimi/231976-misto-na-internetu-zakoupenych-mobilu-chodi-lidem-pytliky-s-ryzi.html

arygnoc

ne