M.a.j.k.e.e.

Mohu si vzít zboží na splátky, když jsem student?

třeba na 3 roky, abych byl schopný řádně splácet

Nejlepší odpověď
anonym

Jdi na brigádu, vydělej si a kup za hotové. Nebo jdi pracovat při studiu na částečný úvazek a potom doložíš příjem.
Jinak fungují samozřejmě i firmy, které půjčují bez zjišťování příjmů a registrů dlužníků. To ale bývají prapodivné společnosti, které navíc svoje riskantní transakce kompenzují hoooodně vysokými úroky.
Dobře si rozmysli komu a zda vůbec chceš dlužit ! Aby se v případě komplikací nedivili rodiče, že jim přijdou do bytu exekutoři, nemuseli tě přihlašovat
k trvalému pobytu na obecní úřad ap.
Nebyl by to první případ…

Další odpovědi
Bedy

To ti asi nedají, protože musíš prokázat pravidelné příjmy, aby ti půjčili – samozřejmě otázka je jakou částku si chceš půjčit.

Braník

Musíš prokázat v dosti případech svůj měsíční příjem a jako student to asi nesplnuješ,mys­lím,že máš smůlu,

arygnoc

bez peněz do hospody nelez.
prečo si neviete počkať, kým si na to našporíte, nech to je čokoľvek?
prečítajte si, koľko je tu dotazov „ako mám splácať, keď na to nemám“, „exekúcia“ a pod.

Kým na to našporíte (treba 3 roky), zbožie pravdepodobne zlacnie, prípadne bude modernejšie, prípadne vám sa zvýšia príjmy.

ja viem, taká doba: „ja to chcem teraz“