Kalim_YT

Mohu si vzít do solné jeskyně felefon?

Zdravím, mohu si vzít do solné jeskyně telefon? Nezkorodují tam nějaké kontakty atd?

Nejlepší odpověď
marci1

V „Pokynech“ je jen toto omezení:
Vstupovat do jeskyně se zapnutým mobilním telefonem či jiným přístrojem, jež by mohl rušit relaxaci.
https://www.solna-jeskyne.eu/pokyny

Další odpovědi
Dochy

Pokud tam nebudeš sám, tak by Tě ostatní mohli zkorodovat za rušení solného klidu. Pokud vím, měl bys nechat venku a vypnuté vše co by mohlo rušit.

Ametyst

Proč chceš zaneřádit solnou jeskyni elektromagnetickým smogem? Pak nemá smysl v ní pobývat.

zjentek

Dávej bacha v lomu ,můžeš jim to tam vyhodit do luftu!