Mohu si vyzvednout balík na poště, i když je mi 12?

Odpovědi
Kepler

Ne, protože nemáš OP. Ale pokud bys měl vlastní pas, pak by to šlo.

Schluker

Ano, pokud je to balik do balikovny. Tam se jedr na kod a ne na obcanku.

anonym

Ahoj 1746, samozřejmě můžeš. pokud odesílatel nežádal poštu o ověření totožnosti příjemce, pak by jsi potřeboval nějaký doklad, ale pokud jsi si neobjednal něco omezené věkem atd., tak pude stačit kod ze SMS, kterou ti pošta měla odeslat. Každopádně budou chtít minimálně podpis, kterým stvrdíš převzetí zásilky.