JájsemRaibek

Mohu si vypálit na CD nebo DVD tu složku RecoveryPartition?

Ano jak píše gecco, na PC je RecoveryPartition, mohu si to vypálit na disk (kvůli velikosti asi jen na DVD)a následně z toho disku použít k přeinstalaci?

Nejlepší odpověď
gecco

Jo – můžeš si vytvořit obraz té pártyšny (nebo i celého disku) – na DVD, flash, externí disk… – a ten – případně, natáhnout zpět.
SW pro takovéto ´hraní´ si je třeba CloneZilla a ideální je to po bootu z nějaké Live ´instalace´.
😉

Další odpovědi
arygnoc

môžete.
ale takto zálohovaný systém nesmiete inštalovať na iný počítač (licencia je viazaná na práve ten jeden počítač).

;-Q

McArthur

Ano, lze to, ale většinou je to k ničemu. V menu START hledejte program výrobce počítače, který vytvoří správné instalační disky, které jsou i bootovací. Zároveň se tím zazálohují ovladače (někdy je to ke škodě) a původní software dodaný výrobcem počítače (většinou je to ke škodě).

A jak píše arygnoc, instalační disky můžete použít jen na svém počítači, na kterém byly vytvořeny.