radimrychtar

Mohu si udělat základní certifikát pojišťovacího zprostředkovatele?

Dobrý den, měl bych pro mě velice důležitý dotaz. Před necelým rokem jsem kvůli menší šarvátce v kavárně obdržel od policie roční podmínku z přečinu výtržnictví. V lednu mi tato podmínka končí, avšak velice moc potřebuji základní certifikát pro pojišťovacího zprostředkovatele. Bude mi umožněno si tento certifikát udělat? Vím, že je v zákoně napsaná trestní bezúhonnost, avšak toto mé provinění nemá s daným odvětvím nic společného. Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
Drap

Neni důležité, zda provinění má či nemá s danou věcí něco společného. Bohužel se domnívám, že certifikace bude možná až po vypršení podmínky. V každém případě se informuj u příslušné pojišťovny, či tam, kde hodláš certifikaci dělat