Odpovedi18

Mohu si zařídit pojištění až v den koupi auta?

Budu nejspíše kupovat auto, pojištění prý jde udělat i tak, že zelená karta příjde na e-mail (kopie) a to se předloží na úřadě.. je to pravda?

Odpovědi
JájsemRaibek

Ano jde to tak.
Oo dělat pojistku před koupí e blbost, protože co když si to pak rozmyslíš-cena, stav apod., co budeš dělat s pojistkou?

elkon

Když kupuješ auto, tak hned na místě uděláš povinné ručení, případně pojištění. To není žádný problém a není potřeba nic vymýšlet. Bez povinného ručení tě nikdo nedovolí odjet.

Arne1

Zelenou kartu ti vytiskne ten kdo ti tu pojistku dělá