LůcaDůcaPůca

mohu si u doktorky říct o růstové hormony?

kolik to stojí a je to nezdravé?
Doplňuji:
a jak mi je dá? injekcí?

Nejlepší odpověď
beer

To rozhodně můžeš, nic ti nebrání )) Uvidíš, co ti řekne rovněž na zbytek otázky..

Další odpovědi
www

Nejprve zjistí, jestli jsou vůbec potřeba! Růstové hormony jsou dnes mnohdy jakási pseudomóda a proto to není jen tak.
Ostatní se dozvíš u ní.

pusinka50

Růstový hormon – V nadměrném množství vyvolává z dlouhodobého hlediska kromě poruch růstu hyperglykemii (diabetes, cukrovku). Vyvolává pokles močoviny a aminokyselin v krvi. Nezávisle na aldosteronu zadržuje sodíkové a draselné kationty v krevní plazmě.

Nadprodukce růstového hormonu v dospělosti se projevuje zvětšováním koncových částí těla (zmohutnění lícních kostí, nadočnicových oblouků, mandibuly, nosu, prstů končetin) a orgánů a vede ke vzniku tzv. akromegalie.
Akromegalie = Dochází při ní ke zvětšení koncových částí těla (nejčastěji článků prstů, nosu, brady, dolní čelisti, lícní kosti), ale i vnitřních orgánů, což negativně ovlivňuje celý organismus a může být příčinou vážných komplikací.

No, já si tohle na tvým místě přečíst, přestala bych přemýšlet o blbostech a šla si radši zacvičit, malá, ale pěkně sportovně stavěná a co je malý, to je hezký:-)

hanulka11

Což o to ,říct si můžeš ,ale buď v klidu – určitě ti je nedá – protože má rozum na rozdíl od tebe .