Kuchařosatan

Mohu si sem tam dát nějakou tu sladkost (např.krovku), když chci mít svalnatou postavu?

Odpovědi
Edison

Určitě ano…

aliendrone

V pohodě. Ale jednu věc ti povím – na svaly (objem) se vykašli, je to nanic. Mnohem lepší je síla + vytrvalost a k tomu je množství svalstva nanic, spíš dokonce na obtíž. Zato KVALITA (znáš takové ty sporé typy, do kterých když vrazíš, tak žádné měkoučko jako u poslikových metrosexuálů, ale spíš pocit, žes naboural do skály, jak jsou tuhý) – to je úplně jiná káva! ;) :)

elkon

Nevím co je krovka, ale svaly budeš mít, když budeš cvičit.

ivzez

Sladkost si dát můžete, ale ovoce by bylo lepší.
Svalnatou postavu si člověk vypracuje cvičením.