Romča23

Mohu si sama odhlasit trvale bydlis te a nasledne ho prihlasit na MěÚ?

Potrebuji si odhlasit trvale bydliste kvuli dluhum a mamka mi ho sama odhlasit nechce.Bydli v pronajmu v jinem meste a majitel domu mi tu trvale bydliste nedovolil.Potre­bovala bych se prihlasit na MěÚ.Dekuji za odpovedi

Odpovědi
hanjimka

K odhlášení trvaléhp bydliště většinou stačí se přihlásit někam jinam.M.úřady si to dají vědět automaticky.Nevím jak je to přesně s přihlášením se na měú,ale přikládám odkaz.Snad pomůže.

Zdroj: http://www.por­tareality.cz/po­radna/otazka/od­hlaseni-z-trvaleho-pobytu-na-meu