Zvědavý

Mohu si někde objednat spolujízdu ve sporťáku ?

Většina lidí chce takové auto přímo řídit, ale mě jde o fakt rychlou jízdu na kterou si já v takovém autě netroufám. Scéna z filmu Le Mans '66 pro názornou ukázku toho co hledám 😉 https://www.y­outube.com/wat­ch?v=DGYXlaz0o30

Nejlepší odpověď
Kepler

Jistě, existují zážitkové agentury, stačí pohledat. Jízda na okruhu, pilotem letadla na zkoušku, tandemové skoky padákem, let balónem…

Další odpovědi
Ametyst

Autodromy toto poskytují. Na brněnském okruhu, na mosteckém okruhu sportovní jízdy nabízejí určitě.