lukas.zmizik

mohu si někde na náměstí u některé z laviček rozbalit přenosný gril a udělat si tam třeba s kamarádkou dva stejky?

  • nebyli bychom hluční
  • bez alkoholu
  • s malým hasičákem v tašce
  • s chili omáčkou

Nejlepší odpověď
anonym

Musel bys zjistit, jak použití veřejných prostranství upravuje ta která obec vyhláškou.
Po splnění podmínek té vyhlášky (příp. dalších dle zákona 128/2000 Sb.) – můžeš.
😉

Další odpovědi
anonym

Lukáši, dej si ale pozor, aby se z toho nestala davová akce. Ta by vyžadovala jiná povolení od úřadů.
Nezapomeň na chleba nebo jiné pečivo.

zjentek

jednorázový grill by strážci pořádku mohli tolerovat, ale jak kde
..já mám na náměstí kvartýr a taky nevím, jestli bych si z něj moh natáhnout k lavičkám elektrickej sporák :o

bolak

takhle nějak začínal CzechTek 2005..

led

Pokiaľ tým nikoho neobťažujete a nepohoršujete, neporušujete žiadne zákony a miestne vyhlášky a nariadenia, po sebe upracete, myslím, že môžte, aj keď v centre mesta na námestí to je nezvyklé. Len pozor na vytváranie davu okolo vás, aby z toho nebola nejaká nepovolená akcia.
Lepšie je sadnúť si radšej na nejaké menej nápadné miesto, protože byť „televíznou hviezdou“ nie je vždy príjemné. A médiá sú rýchle…

vranovahan

Jo, toto bude asi opravdu hodně záviset na místní vyhlášce. Na druhou stranu pokud by to vyloženě nezakazovala, tak nevidím důvod proč by s tím měl být problém. Ten přenosný gril taky doma máme, konkrétně jeden od https://www.a­venberg.cz/k136-grilovani-grily-dle-vlastnosti-prenosne-a-skladaci-grily a je to fakt parádní věc. My si ho bereme s sebou když například jedeme někam kempovat.

anonym

Vaše odpověď:

Pokud budeš ☻ tak ano, včetně hluku, hudby a bordelu okolo.

byla smazána administrátorem z důvodu: Nevhodný obsah (porušení kodexu – např. vulgarity, urážky apod.).
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz