hanca144

mohu si na netbook stáhnout minecraft

nebude moc pomalí
nebude se velice sekat

Odpovědi
marethyu_1

fuuuj warezááák :D
pokud splnujes tyto min pozadavky tak jo ;)

  • posledí verzy 64-bit Javy
  • RAM: 2 GB
  • GPU: Intel GMA 950 nebo AMD Equivalent (grafická karta)
  • CPU: Intel P4/NetBurst Architecture nebo AMD Equivalent (procesor)

Jo a asi 517Kč na účte (ano musis mit ucet v bance) nebo na PayPalu :D

Je to primo doporucovana sestava od Mojangu na ktere by se ti no nemelo sekat, ale zname mojang :)

pršut

mohou a bude se sekat

Rylon

To záleží na typu netbooku, na procesoru, na grafické kartě, atd…
Zkus doplnit tyto údaje 😁

anonym

Co tak se projít do lesa?

Bedy

Myslím si, že ty by ses měla spíš učit, než si hrát.
No hele obecně – na netbooku tohle nerozjedeš, protože netbooky jsou dělané na psaní zápisků nebo na nějakou kancelářskou práci, NE na hry.