mosoj

Mohu si na 3D tiskárně vytisknout ženu ?

Nebo je lepší ji tisknout v náručí.

Už se těším až si začnu tisknout peněženku plnou peněz .

Nejlepší odpověď
annas

Nejsem odborník přes tiskárny, ale přečetla jsem si, že 3D tisk umožní tisknout v podstatě jakýkoliv libovolný předmět do reálné podoby. Vámi vybraný model, ale musí mít uzavřenou strukturu. To je jediný požadavek, aby se modelace objektu vydařila správně.

Žena není předmět, takže v tomto smyslu nepřichází její „rozmnožení“ v úvahu.

Rozmnožit bankovky s ženami, které již nežijí a jsou v hodntě Kč 500 a Kč 2000.. Ani jedna z nich nežije. takže jedině tisknout další bankovky, ale ty byste si zejmě neužil.

Doplňuji:
Nějak se mně nedaří, chci opravit text a najednou je pryč …

Rozmnožit bankovky s ženami, které již nežijí a jsou v hodntě Kč 500 a Kč 2000 můžete, ale ty byste si určitě neužil …

Takže ženu tiskněte raději v náručí a peněženku naplňujte jiným způsobem.

Další odpovědi
led

S tým je trochu problém. Bola by malá a materiálovo nevhodná.
Aj keď na druhej strane pre niektorých mužov ideálna – mlčala by.
Ale, kto by vám varil, pral, štopkal ponožky a …?
V náručí tlačte radšej živú.

Vytlačená peňaženka… to je zaujímavé, ale zase materiálovo nevhodné. bola by to skôr krabica na originál peniaze, ak viete čo je to. (myslím tie peniaze)

Na tlačenie peňazi – falzifikátov je paragraf, škoda riskovať!