zjentek

Mohu se za volantem alespoň oholit?

Ptám se, protože mobil držet nemohu, což hrůza… A tak jestli se mohu alespoň oholit… PROSTĚ MŮŽU SE ZA JÍZDY V AUTĚ ZA VOLANTEM ASPOŇ V KLIDU OHOLIT?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

No jo prajzák srandista… Jezdit autem už nezvládá mnoho řidičů, i když se soustředí. Volant se musí držet oběma rukama a řidič se má věnovat jen jízdě. Nechtěl bys mít v autě 3D kino? Počkej si na autonomní vehikly.

Další odpovědi
Dochy

Jistě že můžeš, pokud máš ještě dost pevnou ruku abys udržel obojí.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=rNTz3NYD­D70

aliendrone

A proč myslíš, že se vyrábí holící strojky na baterky? Aby ses s nimi holil v koupelně? ;) :)

hapiky

Když tě chytí policajti, tak tě oholí oni sami!

dudu

Fakt je, že do rakve má jít našinec řádně upravený. Ovšem ti, které pravděpodobně vezmeš sebou mohou mít na tuto záležitost jiný názor, bohužel jim to bude plad prtné.

marci1

Můžeš, ale jen ve snu. 🙂

elkon

A zdraví jinak slouží? Co hlava?

Edison

Říká ti něco ustanovení o tom, že řidič je povinen věnovat se řízení?

zjentek

Marci takže je to zakázaný? (;

marci1

Teď mě napadlo, k čemu jsou v autě zrcátka? A já hloupá si maluju oči řasenkou už doma! 🙂
Ruce při řízení vozidla pokládáme na volant a věnujeme se řízení!!! Tudíž se nemůžeme holit (někteří), malovat, pojídat hambugery ani mobilovat. 🙂

marci1

Oprava: ani hamburgery 🙂

aliendrone

Pche! To by se mohlo tvrdit, že se nesmí ani hulit za jízdy – od čeho pak máme v autě popelníčky? ;)

Při jízdě ruku klademe zásadně na stehno spolujezdkyně, které jemně masírujeme (s přestávkami za účelem přeřazení pokud auto nemá automat)! Řidič který tohle bezpečně nezvládá NEMÁ za žádných okolností na silnici co dělat. ;) :D :D

Ech, ta nevinnost mládí, taky se usmíváš Keplere? ;) :D :D ;)

zjentek

V NDR prodávaj strojky na holení přímo do auta. Ale prej je třeba mít automatic.

zjentek

Dudu, s tebou bych chtěl mít dvojkolo woe..

dudu

Od tebe bych se nenechal povozit ani na trakaři!