vivatisCZ

Mohu se uškrtit obratlema?

Nedávno jsem zde podával otázku jak se zbavit kroucením krkem.A nepřestal jsem stále kroutím občas krkem a ted se bojim toho, že mi tam ty obratle nějak přeskočili k dýchací žíle tedy k té co vede do plic a mně to nyní zablokuje dejchání a já se mohu udusit.Mám ted opravdu velký strach a nevím co mně čeká :( možná že jsem jen vystresovanej a já když se stresuju tak je to hrozné :(, ale je to možné co jsem napsal že si nějak obratle překroutím blíže k dýchací ,,žíle'' a to mi znemožní dýchání?Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že je to uplně planá obava. Nic takového ti nehrozí

Další odpovědi
iceT

Jediné co ti obratle mohou udělat je tak akorát skřípnout nebo úplně přerušit míchu,ale určitě ne průdušnici.