Avatar uživatele
Kuchařosatan

Je v armádě důležitější fyzička, nebo psychická odolnost?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, aliendrone před 1588 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

IQ není moc důležité. Inteligenční kvocient má pouze 20% vliv na úspěšný život.

Pokud chceš jít do armády, musíš mít minimálně výuční list (91 IQ na to bohatě stačí), být zdravý, úspěšně absolvovat psychotesty a mít dobrou fyzičku.

Zde je odkaz na požadavky na vojáka z povolání: https://karie­ra.army.cz/vo­jak-z-povolani
zdroj: kariera.army.cz

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Jistě, ideální kandidát, dokonce s velmi pravděpodobným předpokladem na OSLNIVOU kariéru! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Není přípustné podstatně měnit zadání otázky, poté, co na ni bylo už zodpovězeno, vede to ke zmatku. Příště zadej otázku novou. Tohle mě pořádně dokáže naštvat, příště takovou otázku skryju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DoTazatel

Není to problém.

Navíc IQ není neměnné, dá se zvyšovat. Jestli sis nedělal nějaký spolehlivý IQ test pod dohledem odborníku, tak některé ty online iq testy (i ty placené) nemusí být moc kvalitní…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Nebojsa :) mám to taky, ale vojákem se stát nechci..

radějc jsem puťka domácí :O

Taky tu otázku nahlásím, když je jiná!!

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Mám opravdu silnou chuť tuto otízku vzhledem k historii nahlásit. Důvod si z nabídky určitě snadno nějaký vyberu…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

briketka10>>> Opravdu? Moc se mi to nezdá, soudě dle avataru. Nebo to připadá jen mně, že na něm salutujete? ;) :D :D

před 1663 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

aliendrone

Jj, no to mi jen do očí svítilo sluníčko..a víš, jak je nepříjemný, když se fotíš a chceš bejt krásnej nebo né??

před 1663 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek