Kuchařosatan

Je v armádě důležitější fyzička, nebo psychická odolnost?

Nejlepší odpověď
Rokio

IQ není moc důležité. Inteligenční kvocient má pouze 20% vliv na úspěšný život.

Pokud chceš jít do armády, musíš mít minimálně výuční list (91 IQ na to bohatě stačí), být zdravý, úspěšně absolvovat psychotesty a mít dobrou fyzičku.

Zde je odkaz na požadavky na vojáka z povolání: https://karie­ra.army.cz/vo­jak-z-povolani
zdroj: kariera.army.cz

Další odpovědi
aliendrone

Jistě, ideální kandidát, dokonce s velmi pravděpodobným předpokladem na OSLNIVOU kariéru! ;) :D :D

Kepler

Není přípustné podstatně měnit zadání otázky, poté, co na ni bylo už zodpovězeno, vede to ke zmatku. Příště zadej otázku novou. Tohle mě pořádně dokáže naštvat, příště takovou otázku skryju.

DoTazatel

Není to problém.

Navíc IQ není neměnné, dá se zvyšovat. Jestli sis nedělal nějaký spolehlivý IQ test pod dohledem odborníku, tak některé ty online iq testy (i ty placené) nemusí být moc kvalitní…

briketka10

Nebojsa :) mám to taky, ale vojákem se stát nechci..

radějc jsem puťka domácí :O

Taky tu otázku nahlásím, když je jiná!!

Dochy

Mám opravdu silnou chuť tuto otízku vzhledem k historii nahlásit. Důvod si z nabídky určitě snadno nějaký vyberu…

aliendrone

briketka10>>> Opravdu? Moc se mi to nezdá, soudě dle avataru. Nebo to připadá jen mně, že na něm salutujete? ;) :D :D

briketka10

aliendrone

Jj, no to mi jen do očí svítilo sluníčko..a víš, jak je nepříjemný, když se fotíš a chceš bejt krásnej nebo né??