Kuchařosatan

Mohu se stát řidičem autobusu, když mám jen střední školu bez maturity?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano. Maturita v tomto případě neni důležitá. Důležité je zvládnout autoškolu a profesní průkaz.

Další odpovědi
aliendrone

Ano. Jen nevím, jestli ještě dělají kurzy (rozšíření na D) nebo ho už musíš mít při nástupu. Každopádně musíš mít odpovídajcí zdravotní stav (zrak ätd.) Střední školu (maturitu) potřebuješ na fíry v metru. :)

cukrar

Nemusíte mít vzdělání, stačí jen číst, psát a počítat, být zdravý a mít peníze na řidičák a další náležitosti.