georgia

Mohu se seznámit s mužem přes internet a za jakou dobu se s ním sejít

Mohu se seznámit s mužem přes internet a za jakou dobu se s ním sejít?Jaký je váš názor?

Nejlepší odpověď
kenyrts

určitě můžete a brzo,pokud tam bude jeho mobil.číslo,tak se můžete domluvit ihned.

Další odpovědi
mojitek

Nazor,ze muzi,kteří se zkousi seznamit i pres net maji nejaky"problem"jak tady uvedla pisatelka je zcela mimo a je to komicke.Podivejte se na lide.cz tam se da seznamit a seznamuji se tam bezne lide od 8 let do xxx let.Ale to,ze si musite davat pozor plati i kdyz se s nekym seznamite na ulici…samozrej­me.Nebojte se toho a vyzkousejte to

Klarisa

Můžete to zkusit,ale musíte být opatrná.Já jsem zkoušela několikrát najít přítele přez internet,ale psali mi většinou uchyláci.Tak jsem toho nechala.Asi mám smůlu.Hlavně mu nedávejte svou adresu a na rande choďte tam,kde jsou lidi-nebýt s ním o samotě.Dneska je hrozná doba a nevíte koho potkáte.Hodně štěstí.

afro.minerva

Zkusit by jste to mohla. Ale souhlasím s tím, aby jste byla opatrná. Většina mužů si raději vybírá ženu při osobním setkání. A pokud někdo používá k seznámení internet, tak si myslím, že nemá dostatečné sebevědomí, jako ten, který osloví ženu přímo. Také jsem to zkoušela a raději jsem všechny poslala k šípku. Nakonec jsem našla mého manžela zcela náhodně a při osobním setkání.

cinda

Seznámení přes internet a různé inzeráty mi přijde dnes už jako poslední možnost zoufalců, kteří na to stejně doplatí a už vůbec jim nevěřím,seznamky totéž jen platíte.