Avatar uživatele
georgia

Mohu se seznámit s mužem přes internet a za jakou dobu se s ním sejít

Mohu se seznámit s mužem přes internet a za jakou dobu se s ním sejít?Jaký je váš názor?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda před 5207 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kenyrts

určitě můžete a brzo,pokud tam bude jeho mobil.číslo,tak se můžete domluvit ihned.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

Nazor,ze muzi,kteří se zkousi seznamit i pres net maji nejaky"problem"jak tady uvedla pisatelka je zcela mimo a je to komicke.Podivejte se na lide.cz tam se da seznamit a seznamuji se tam bezne lide od 8 let do xxx let.Ale to,ze si musite davat pozor plati i kdyz se s nekym seznamite na ulici…samozrej­me.Nebojte se toho a vyzkousejte to

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Klarisa

Můžete to zkusit,ale musíte být opatrná.Já jsem zkoušela několikrát najít přítele přez internet,ale psali mi většinou uchyláci.Tak jsem toho nechala.Asi mám smůlu.Hlavně mu nedávejte svou adresu a na rande choďte tam,kde jsou lidi-nebýt s ním o samotě.Dneska je hrozná doba a nevíte koho potkáte.Hodně štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Zkusit by jste to mohla. Ale souhlasím s tím, aby jste byla opatrná. Většina mužů si raději vybírá ženu při osobním setkání. A pokud někdo používá k seznámení internet, tak si myslím, že nemá dostatečné sebevědomí, jako ten, který osloví ženu přímo. Také jsem to zkoušela a raději jsem všechny poslala k šípku. Nakonec jsem našla mého manžela zcela náhodně a při osobním setkání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cinda

Seznámení přes internet a různé inzeráty mi přijde dnes už jako poslední možnost zoufalců, kteří na to stejně doplatí a už vůbec jim nevěřím,seznamky totéž jen platíte.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek