hanulka11

Mohu se s vámi rozloučit?

Jen na několik dní – musím načerpat nové síly a nabrat si pořádně toho horkého řeckého slunce .
A toto mě čeká
http://www.you­tube.com/watch?v=9vRGtU­fOwug
Doplňuji:
Všem děkuji – za upřimná slova

drachmy nevezu nejsou třeba

na ostrovech je klid – to co se „u nás“ stále přetřásá nebudu komentovat

pakárny miluju ,takže si to užiju

než se párkrát vyspíte budu zpátky z té pohádky

kdybych chtěla odejít z odpovědí, nebudu to sem psát a vypařím se bez řečí
tak klidný večer všem a příjemné nastávající dny

Nejlepší odpověď
briketka10

Ahóój a měj se móc hezky neutop se nám v tom Řecku prosím ano :)
a na jak dlouho Tě tu budeme postrádat několik dní je kolik ?? :D
Doplňuji:
dobrou noc a neponocuj :)

Další odpovědi
Ar

Tak podle videa to vypadá na pořádnou pakárnu, tam by určitě nikdo z nás nechtěl. Pláže s bílým piskem, sluníčko, teplé čisté moře, odpočinek, no povídám pakárna.
Tak si to tam užij a vezdraví se vrať. To teplo tam napytluj, vypadá to zatím, že ho tady budem potřebovat. :) Σας εύχομαι μια όμορφη διακοπές

ten který je

Hezky si to užij.
P.S.Podle toho nadpisu jsem se lekl že to tu chceš zabalit.:-D

mosoj

Už jsem se lekl že chceš také druhé tričko . Klidně bych ti ho poslal, kdybych ho ovšem měl. Nosil jsem ho jako pracovní a protože jsem si připadal jako blbec tak jsem ho zahodil.
Doplňuji:
Pokud se jedná o dovolenou, tak ať je příjemná a vyčerpávající.

anonym

přeji krásnou dovolenou a šťastný návrat !

Michal Kole

Důležitá otázka: Umíš plavat, když jedeš k moři ?

Aby tě vůbec jako neplavkyni pustili na pláž.

hanny 2

Ahoj Hanulko,tak si to pořádně užij!!!!!! Sluníčko,moře,pláž­........a hlavně klídek.....od­počinout si od všeho a od všech – to miluju!

Drap

Ať se ti to vydaří a užiješ si toho co nejvíc.

arygnoc

pekne si to užite, oddýchnite si od nás.

nj, a máte drachmy?

quentos

tož si to užijte. Slunce ano, se situací v ulicích už to bude horší.

anonym

Ahojky, Hanulko. Krásné počasí, klid, pohodu a hodně vody. Užij si to.

Damiana

Přeji Ti šťastnou cestu a krásný pobyt. Parádně si to užij, ať vyjde počasí a dovča podle Tvého. 🙂

pusinka50

Tak hodně sluníčka a teplý moře přeji, tušila jsem kulišárnu z tvé otázky:-)

Robert_PM

Tak krásnou dovolenou, přeji.

ReHu

Hanulko, a kdo bude místo tebe bleskurychle odpovídat?

Deli

Hanulko, moc moc Ti to přeju a taky trošinku závidím 🙂
Užij si to!

anonym

Stastnou cestu , Hanulko. Verim, ze mi date za pravdu, az se vratite. Lefkada je ( pro me ) doposud nejhezci ze vsech ostrovu, ktere jsme doposud v Recku navstivila. Byla jsem i na te prvni plazi z videa. Je k ni pristup pouze pres skaly, pesky , zadna prijezdova cesta. Snad se ale Lefkada uz nezastavela pro turisty. Byla jsem tam se syny uz pred 15 lety. Ach jo, toto leti. ☹
P.S. Tricko mam , ale nenosim. Jeste ho mam original zabalene. Mam ho zabalene na horsi casy. 🙂 Az s enebude darit. ☹
Mejte se tam hezky a snad tam budete nejmene 14 dni , at si o uzijete.
Stastnou cestu , prijemny let. -iv-

hanulka11

Pro Michala – neboj neutopím se – budu bojovat s vlnami jako lev
a zapomněla jsem pro Mosoje – tričko zatím nemám ani jedno:D:D:D nevím kam bych ho nosila

Michal Kole

Umíte plavat ? Jak moc dobře plavete, jaké děláte plavecké chyby? Kolik uděláte 50m bazénů? Jakým stylem nejčastěji plavete? Jakou nejčastěji plavete rychlostí? Umíte plavat pod vodou bez zacpaného nosu a s otevřenýma očima? Kolik metrů uplavete pod vodou? Uplavete pod vodou 50m bazén ?