Mohu se nechat očkovat v zahraničí pokud je u nás vakcína momentálně nedostupná?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano – kdykoli a kdekoli na světě – můžeš, pokud si očkování zaplatíš.
😉
Pokud se ale ptáš, zda ti očkování/péči proplatí zdravotní pojišťovna, je otázka nedostatečná – nedefinuješ podmínky očkování (o jaké, za jakých podmínek a za jakým účelem) a hlavně zemi – jiné podmínky platí pro zdravotnickou péči o české pojištěnce v EU a jiné mimo EU.
Přesně se můžeš zeptat třeba tady – http://www.cmu­.cz/cs/centrum-mezistatnich-uhrad/kontakty-cz

Další odpovědi
beer

Včera jsem v TV slyšel, že to tak někteří dělají. Tedy ano.

anonym

mowla: Nedefinoval jsem přesně, protože je šance na více odpovědí, ale tím odkazem, o kterém jsem netušil, máš ode mne nominaci.