Bičiště

Mohu se na svůj profil – ODPOVĚDI.CZ., přihlásit z PC někoho jiného? Tedy z jiné Ip adresy?

Občas cestuji a nemám přístup ke svému PC, ze kterého jsem se registroval k užívání „Odpovědí“. Mohu se na svůj profil přihlásit z jiného PC, třeba rodinného příslušníka? A normálně klást otázky, odpovídat a hodnotit?

Nejlepší odpověď
ReHu

Můžeš, taky to někdy dělám.
E-mail znáš a heslo taky 🙂.

Další odpovědi
alexandra

Přihlásit,klást otázky,odpovídat i hodnotit jde určitě.Ale nejde dát palec majiteli toho počítače,nebo on Vám.