kno

Jak se mohu bránit proti účetní?

Na mé vyžádání výpisu exekuce mi poslala jinou částku než mám ve vyplatnich paskach a už měsíc nereaguje na mé emaily Mé exekuce. Rozdilna částka je docela Vysoká Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, můžeš. Obrať se na jejího nadřízeného.

Další odpovědi
ivzez

Zaměstnavatel ani účetní nejsou povinni reagovat na e-maily.
Se zaměstnavatelem musíte jednat osobně na pracovišti,
není-li to možné, pak doporučeným dopisem (radši s dodejkou).

E-mail jenom v případě, že jste se se zaměstnavatelem/ú­četní na této formě dohodli. Chcete-li cokoliv ohledně mzdy, výpočtu apod., nesmí účetní reagovat
na e-mail bez zaručeného elektronického podpisu.

Máte nárok na vysvětlení výpočtu mzdy, napředložení veškerých podkladů,
a jejichž základě Vám byla mzda vypočtena, a na pořízení kopií těchto podkladů
na náklady zaměstnavatele.

Doporučuji situaci s účetní řešit osobně a nechat si od všeho zhotovit kopie.

anonym

Nevím jak rock max,ale vojáky z Vietnamu bys nejspíš naladil.
Doplňuji:
To nic toho si nevšímej jen mi zase přeskočilo o řádek,sorry.