nikes

Mohu řídit se sádrou na ruce?

Mám sádru na ruce.Ruku zlomenou nemám, jen naraženou.Pohy­blivou ji jináč mám.Už sem s ní i řídila a v pohodě, žádný problém.Jen jestli neporušuju předpis..?

Odpovědi
vojta@super

Dobrý den já na to nejsem zrovna odborník je mi teprve 9 ale já bych z rukou v sádře neřídil.

anetadela1

No tak já myslím, že předpis rozhodně neporušujete. A pokud už takovou zkušenost máte, tak nevidím důvod proč byste nemohla řídit. Můj tchán nemá nohu a taky řídí.

mj81

Já se sádrou na ruce taky řídil. Doktor mi sice vysvětloval, že se to nesmí, ale policie, se kterou jsem řešil vykradené auto, byla svědkem toho, jak řídím se sádrou na ruce a nic nenamítala.