Miroslavst

Mohu reklamovat zakoupené zboží?

Koupil jsem si ponožky, lístek samozřejmě mám a když jsem přišel domů, zjistil jsem, že obě jsou levé.
Mohu je reklamovat?

Nejlepší odpověď
BEAES

Určitě je můžeš reklamovat, protože nohy určitě nemáš obě levé, požaduj po prodavačce výměnu za bezvadný pár, popřípadě vrácení peněz.

Další odpovědi
Michal Kole

Některé obchody textil zpět neberou, kvůli hygieně.

dagry

MIrku tak můžem měnit. Já jsem si dneska kupovala ponožky a mám zas pravé 🙂.
Ale na rozdíl od tebe, paragon nemám. A to nemám ponožky od ťamana (tam paragony zásadně nedávají).