briketka10

Mohu prosím zamrazit po vychladnutí již hotové langoše?

Děkuji všem za odpovědi.

No, no, no Klumprte, ten palec je pouze za část odpovědi.
Za tuto část:
Jestliže langoš už vychladl, může se samozřejmě zamrazit

Nejlepší odpověď
chachar1922

My to normalne zamrazujeme. A konzumujeme. :)

Další odpovědi
klumprt

Jestliže langoš už vychladl, může se samozřejmě zamrazit. Ale nepočítal bych s tím, že se ho podaří někdy v budoucnu oživit. Už během vychládání nastávají zejména v mozku nevratné procesy, které vylučují obnovení životních funkcí. I když, kdo ví, co všechno bude možné v budoucnosti…

terry

Zmrazené se i prodávají, takže ano, mohou se zmrazit.

Viděla jsem v Globusu za 25 Kč.
Gramáž stejná = 200 g, 2 ks. Ale ten jeden 100g kus je docela velký.

klumprt

Ješišmarjá, Quentos opravář a rozbíječ vtipů v jedné osobě.

briketka10

Ad klumprt

Jo jo i ta dvojtečka musí mít své místo nejenom otazník!
Dávejte si na ni všichni velký pozor 😁

briketka10

Měli by je mít v Tescu, ale nevím, jestli by
byly dobré radši si je sama udělám vím co si
dám do těsta a jen dva kusy na to se mi zdají
moc drahé :(
http://nakup.i­tesco.cz/cs-CZ/ProductDeta­il/ProductDeta­il/2001019010750

terry

Myslím, že jsou k mání i v jiných obchodech. Třeba i levnější. Veškeré zboží nemusí být na netu.

briketka10

chachar

Rozmrazujete v MW a až poté na ně dáváte česnek a sýr, kečup nedávám.

chachar1922

Jo v mikrovlnce a pak si na to davam co chci (zamrazuju jen cistou placku)

briketka10

Díky, díky udělám si je zítra. Já sním jen
jeden a jistě jich z toho těsta bude víc :)
Dám i ségře a synovcovi, ale i tak zbyde.

chachar1922

:)))

briketka10

Hele a co je s Tvým Avatárem?
Nechceš si ho zas dát zpátky?
Prosím, Prosím byl hezčí vážně 😁

chachar1922

Mě tu fotku všichni chválí :D :D :D :D tak já to nechám do neděle a pak tam hodím starou když se vám nelíbím :D :D

chachar1922

Já Avatárem dávám najevo nechuť aktuálního systému na odpovědích :D

briketka10

Ahá, jako to palečkování, mě se
to taky nelíbí, ale jinou fotku po
ruce nemám a dát si místo nicku
ten otazník není řešení, ale něco
s vykřičníkem už by lecos mohlo
znamenat 🙂

zjentek

Koukám, že to tady myslíte celkem vážně. Kdyby tady nějaký skrblík přelil aspoň nějaký prachy, že? Hned by tady byla sranda ..třeba Okamura něco z cestovního ruchu ;)