Jirka R

Mohu přidávat do hotové kávy mletou či kousek celé skořice ? Před zalitím kávy nebo až po ?

Četl jsem, že je skořice velice zdravá a sladká jídla nejím.

Nejlepší odpověď
beer

Něco o této přípravě kávy jsem vyhledal:

Zdroj: http://www.es­pirito.cz/blog/en­try/22-jak-se-vari-kava-v-mexiku.html

Další odpovědi
marci1

Já si normálně do kávy po uvaření nasypu trochu mleté skořice. Mám ráda tu vůni a skořice je velmi zdravá : na žaludek, trávicí systém, cukrovku, trombózu ap.

quentos

to jsme s marci1 už dva, kteří si sypou do kávy skořici. Já to tedy dělám až po zalití, ale třeba to dělám blbě, počkal bych, až se vozve někdo další.

marci1

Ad : „quentos“ : Také si ji tam nasypu až po uvaření a zalití kávy. Už ta vůně, což ? 🙂

quentos

jj, tak ňák :{)>