NoFear

Mohu při odesílání balíku poštou uplatnit obě tyto slevy?

Inspirovala mě jedna otázka. Přes ČP jsem moc balíky neodesílal a už je to doba.. Ale zákaznickou kartu jsem nikdy neměl, a proto by mě zajímalo, jestli můžu přes ČP poslat balík/dopis ekonomicky a zároveň uplatnit zákaznickou kartu? To by pak bylo o dost levnější, ne?
Každopádně nevím, jak přesně to s tou kartou funguje.

Nejlepší odpověď
nyjono

Určitě to nebude o dost levnější.
Posílám balíky celkem často a na 160 Kč za balík platím 150 Kč.
Výhoda je, že nemusím vyplňovat průvodky.
Co se týče dopisu a slevy by ti to přesně řekli u přepážky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

NoFear

nyjono, tak jako o dost levnější zrovna ne, ale každá koruna… zkráka to bude ještě víc levnější, než kdybych to poslal jen ekonomicky.S ta­kovým snad můžu jednu knihu odelsat snad i za 55 Kč (podobně jako zásilkovna).