kika

Mohu při kojení užívat nutridrink?

mohu při kojení užívat Nutridrink, nejsem nemocná, jen bych ráda doplnila vitaminy, tento nápoj jsem pila s chutí,témeř každý den, bez ohledu na to, jestli jsem zdravá nebo nemocná.

Nejlepší odpověď
Lencis

Přípravek může být používán v období těhotenství a kojení. Alespoň takto je prezentován. Viz odkaz.

Nicméně je nutné si uvědomit že je to nutričně kompletní energeticky bohatá perorální výživa a tedy velmi kalorická „potravina“. Pokud nemáte problém s váhou… pijte dle libosti 😉

Zdroj: http://www.kap­kazdravi.cz/eshop/3/­nutricni-vyziva/nutridrink-multi-fibre-s-pomerporsol1x200ml­.html

Další odpovědi
Linamo

Nutridrink pouzivat lze, urcite, ale je to docela „draha sranda“, protoze klasicke davkovani jsou dve lahvicky denne, po obede a po veceri…
Kdyz nebudete pribrat, coz je jeho hlavni prinos, nebo vam to nevadi, tak smele do toho, ale uz bych to urcite nekombinovala s zadnymi multivitaminy v tabletach…