Denasha

Mohu prát kalhoty se zicherkami?

Svoje kalhoty si propichuju různě zicherkama, chci jich tam víc, ale aby se kalhoty moc neničily chtěla bych je tak prát. Podle mě to nic neudělá, ale mamka má srach, tak pokud s tím má někdo zkušenost :D :)
Doplňuji:
mowla: Jo, to že je musím obrátit vím, ale i tak děkuji :)) Bojím see spíš aby nezrezavěly xD

Nejlepší odpověď
anonym

Spínací špendlík ti může – pokud se někde zachytí, látku potrhat. Kromě toho, když vypadne (nebo se vytrhne), může nadělat i neplechu v pračce (minimálně přicpe filtr čerpadla).
Ale zkus kalhoty obrátit ´naruby´ a tak je prát.
😉
Doplňuji:
Časem zreziví – nemají povrchovou úpravu pro venkovní použití…
😉