Mohu pracovat při PID?????

Dobrý den, chci se zeptat, zda mohu pracovat, pokud mám plný invalidní důchod?

Odpovědi
LuciJe

Můžete pracovat bez omezení výdělku i odpracovaných ho­din.

alenka901

žádný právní předpis výslovně neobsahuje ustanovení, které by zakazovalo výděleč. činnost při plném invalidním důchodu. Vaše výdělečná činnost by měla být přiměřená zbytkovému pracovnímu potenciálu a neměla by zhoršovat Váš zdravotní stav. Doporučuji Vám v tomto směru konzultovat Vaši situaci s ošetřujícím lékařem, případně posudkovým lékařem. Výkon výděleč. činnosti by neměl být v rozporu s uznanou invaliditou. Riziko odebrání PID, zde existuje a proto doporučuji konzultaci s uvedenými lékaři.

Attack-design

můžete