Avatar uživatele
Zlatý

Mohu požadovat po firmě (pojišťovně) informaci, kde získala mou korespondenční adresu?

A následně vyřazení z evidence?
Je možný nějaký postih pro dodavatele (prodejce) adres?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Pokročilý

Vyřazení z takového listu ano vždy a nesmí reklama pokračovat, žádat od koho informace získal ano, ale může jít o obchodní tajemství a oni nemusí sdělit, postih teoreticky například dle ust. § 2986 občanského zákoníku.

 

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 2231
Zlatý standa 1252
Zlatý ivzez 997
Zlatý mosoj 685
Zlatý led 546
Zlatý gecco 534
Zlatý zzzzz 450
Zlatý marci1 440
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý JájsemRaibek 419

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.