sandy45

Mohu použít jako spodní podloží pod zámkovou dlažbu křemen místo čediče?

Nejlepší odpověď
eva

Přítel je dlaždič a křemen nedoporučuje.Říká, že nejlepší je 0,4 drcený kámen .

Další odpovědi
anonym

Zámková dlažba se podle výrobce klade na sucho do pískového LOŽE! Spodní podloží je podklad pod ložem, které může být různé, ale lépe ve štěrkové hrubosti umožňující drenážní odtok vody. Nezbytná podmínka je pečlivě zhutnění všech pokladových vrstev a naposled i dlažby, jinak hrozí propady, zvláště po dešti.
Ostatní postup a úpravy viz casey.

tom004

Té otázce nerozumím.Vím,že se většinou používá pískové podloží,a někdy i betonové směsi.

casey

Obvykle podlozi je sterk a pisek. Udusat, na to zamkovku, udusat a spary vysypat jemnym stukovym piskem. Ale jestli jako podlozi pouziju kremen, cedic, nebo jiny kamen je snad jedno. Co do pevnosti a navic jako podlozi. Myslim, ze se nerozdrti a o nic jineho nejde.