icswyb

Mohu podepsat růžové prohlášení po ukončení smlouvy u jiného zaměstnavatele?

Mám podepsané růžové prohlášení u jednoho zaměstanavatele (DPP) na rok 2021, pokud ukončím smlouvu, budu moci následně tento rok podepsat ještě nové růžové prohlášení u jiného zaměstnavatele a uplatnit tak slevu na studenta, nebo mám smůlu?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Pepa25

Můžu podepsat jinde

Platí, že současně (tzn. v daném měsíci) nemůžete mít podepsané Prohlášení poplatkíka u více zaměstnavatelů. Pokud u stávajícího skončíte, tak u nového podepíšete Prohlášení poplatníka jen na část roku od nástupu, což se na tiskopisu uvede.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.