Jing

Mohu otěhotnět ve 49 letech?

Dobrý den je mi 49 let mám pravidelnou menstruaci v nedávné době jsem měla s přítelem nechráněný styk podle ovulačního kalendáře jsem měla mít v ten den ovulaci mohla bych v tom to věku otěhotnět na internetu na různých webech píši že v tomto věku to už není možné vyjímka je pouze u umělého oplodnění mám se obávat nebo byt v klidu děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
marci1

Můžete. Dokud máte menstruaci, tak ano. Moje příbuzná otěhotněla v 52 letech. A měla z toho radost. „Dítěti“ je už 20 let. 🙂

Další odpovědi
anonym

Můžeš,to i věř,některá žena může plodit potomky i ve vyšším věku,ono taky záleží jak je tom partner,jestli má dost rychlý spermie.Jsme skoro stejně staří a vím to z vlastní zkušennosti,moje spermie se vždy zabily o dělohu,proto mám jen jedno dítě
Tak raději k felčarovi,on ti udělá test..

Lamalam

A co na to říká těhotenský test?

Mirdas

Ano můžete a to i se zdravotním rizikem.

lota

Řekla bych, že ano. Život si cestu najde.:-)