Chemiii

Mohu osadit modulární dřevostavbu na pozemku který je zatím veden jako orná půda? když všude v okolí jsou novostavby?

Modulární dřevostavba- jelikož je to z modulu technicky vzato se nejedná o stavbu nebo?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ať modulární, nebo nemodulární, stavba to je. Pokud se jedná o pozemek, který není určený k zástavbě, stavební povolení nedostaneš.

Další odpovědi
Drap

Můžeš, pokud budeš mít stavební povolení.

Michálek1245

Buď v katastru přepsat pozemek na stavební (přeji hodně štěstí) nebo si vyřídit výjimku ve stavebním povolení. Ale obecně vzato na to budete vždy potřebovat nějaký projekt patrové dřevostavby a další náležitost. Jen tak to tam postavit, to nejde ani bez ohlášku. Jinak na ten projekt dřevostavby doporučuji třeba firmu https://www.du­monline.cz/do­my/patrove-drevostavby která se postará i o administrativu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.