JájsemRaibek

Mohu odpojit tiskárnu od PC během tisku?

HP DeskJet 840C.
Mohu po odeslání dokumentu na tiskárnu – během tisku odpojit tiskárnu z USB portu na počítači?
Bude si tiskárna pamatovat co má tisknout nebo ji data i po odeslání stále počítač předává?

Nejlepší odpověď
gecco

Obávám se, že tiskárna využívá buffer v PC, její 2 MB jsou jen vyrovnávací cache – takže si pamatovat nebude…
😉
Ale snadno to můžeš vyzkoušet – nemělo by to ublížit ani počítači, ani tiskárně.

Další odpovědi
lexx

tiskárna má vlastní paměť na zpracování dokumentu, není-li příliš obsáhlý tisk běží dál do úspěšného konce, no možná výjimky jsou, není printer jako printer…taky záleží o jaký program půjde

honza19hk

můžeš ale nic ti nevytiskne