zvonisek

Mohu nepřevzít zásilku, když si nejsem vědoma, že bych něco objednávala? Jsou to nějaký postřiky ze Slovenska, bez dopla

Odpovědi
elkon

Samozřejmě, nikdo vás nutit nebude, zásilka bude vrácena dodavateli.

Kelt

Máš na to právo, nemusíš zásilku převzít. Ale zvaž všechny možnosti – třeba si něco vyhrála v nějaké soutěži, dar od přátel a pod. Každý, kdo má tvou adresu, to mohl poslat. A taky to prober se všemi členy rodiny.

led

Keď ste si nič neobjednávala, nie ste povinná zásielku prijať.

Dodatok:
V prípade úradnej zásielky zvážte, či ju naozaj odmietnete, aby si nedošli pre vás s doprovodom v čiernej uniforme

zjentek

Nikdo asi nepochopil tvou otázku:

ANO, můžeš tu zásilku převzít, pokud zní na tvé jméno a je tedy pravděpodobně určena tobě.

Ale zvoníšku, buď opatrná, máme totiž pandemii covidem a nic zbytečnýho NEBER DO RUKOU! Na zbytečnosti NESAHEJ!!! (;

Ametyst

Nepřebírej to. Poprvé je to bez doplatku, jen uvnitř balíku může být složenka, že chtějí uhradit poštovné 🙂 a člověk už se nevyváže.

led

malá poznámka, hlavička otázky má stanovený počet znakov (vpravo sa ukazuje koľko znakov ešte môžete vložiť. ak vám to nestačí pokračujte v ďalšom rámčeku. Takto bude otázka aj s dodatkom viditeľná celá.