ABC123

Mohu nějak řešit nehodu, když neznám totožnost řidiče, ujel.

Mladý pár (chlap řídil, slečna spolujezdec) jeli před námi. Nečekaně z okénka spolujezce (tedy od slečny) vylétla plechovka Redbull. Domnívám se, že to bylo naschvál, protože to neletělo do pangejtu, ale slečna tu plechovku vystřčila z okénka tak, aby letěla přímo na nás. Máme SPZ auta, čas a kde se to přesně stalo. Zastavili jsme a zjistili, že čelní sklo našeho auta má prasklinku, díky oné plechovce.

Mohu to nějak řešit a dovolat se náhrady škody? Nebo mám smůlu?

Slečna se asi chtěla pobavit. A navíc plechovky nepatří do přírody! Můžu poděkovat našim bezohledným spoluobčanům.

Díky za odpověďi.

Odpovědi
Drap

Měl jsi okamžitě kontaktovat policii. Policie může zjistit majitele auta a provést další řešení.

anonym

Podej trestní oznámení – nehledě na možné ohrožení je škoda vyšší, než 5.000,– Kč.