Altair-AC

Mohu nějak nastavit, abych neviděl příspěvky (otázky) od daného uživatele?

Pozor – nikoliv aby jsem, ale abych ..!

Odpovědi
anonym

Teoreticky by mohlo stačit jen kliknout na nickname daného uživatele a pak na tlačítko „blokovat uživatele“ v jeho profilu. Ale bohužel prakticky se mi to neosvědčilo, dále dotazy onoho uživatele zaplavují každou stránku.

Bohužel toto blokování nemá ani žádný ozdravný vliv pro nás co používáme ke sledování odpovědí rss kanál a čtečku rss (QuiteRSS například), tam se vždy budou zobrazovat otázky všechny, a protože do RSS nejsou přenášeny vůbec jména tazatelů nelze ani pomocí čtečky samotné určité tazatele skrývat …