Mohu nějak kontaktovat nějaký ty lidi co mají na práci údržbu emailů seznam.cz?

potřebuji jim sdělit něco důležitého, ale nevím, jak je kontaktovat

Nejlepší odpověď
cochee

http://napove­da.seznam.cz/cz/lo­gin/prihlaseni/ – odroluj stránku dolů, je tam na to takový celkem obludný button 🙂 na další obrazovce je druhý button, „Přejít na technickou podporu >>,“ to je chat a sedí tam nějaký operátor, ovšem Po – Pá od 8.00 do 18.00 hodin.

Další odpovědi
JájsemRaibek

ano jak sdělil cohehe a já přeji pevné nervy, jelikož to někdy trvá docela dlouho.
škoda, že nemají něco na způsob zaslání zprávy, ale jen chat.