macin

Mohu nechat vyzvednout balík na poště přes plnou moc?

Musí být tato plná moc ověřena?

Nejlepší odpověď
fablen

ano, lze to na základě ověřené plné moci nebo jednodušeji přes Průkaz příjemce, který si necháte vystavit na poště – pokud ale není zásilka adresována do vlastních rukou.
www.cpost.cz

Zdroj: http://www.ces­kaposta.cz/cz/nas­troje/podminky-pro-vydavani/podminky-pro-vydani-postovni-zasilky---poukazane-penezni-castky-id998/

Další odpovědi
Fidel

Jsou to pěkní šmejdi, protože na základě jakýho zákona chtějí ověřenou plnou moc? Jak na to přišli?! To si zase pošta vymyslela něco extra. (Ale nez toho razítka od notáře vám to nedají. Rrrrr.....!)

IvanaPraha

na průkazku zmocněnce to jde 100%
zkus taky www.pobox24.cz, tam přebírají jménem klientů i balíky