Mohu nalít čistič do dáchodové mísy i do nádržky, abych ji zbavil vodního kamene ?

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě, neni problém

Další odpovědi
Sůwa

Rossmann prodává tablety, tuším že pod názvem „WC tabs“. Nejlepší je vhodit dvě tablety do sifonu WC večer, aby měly možnost působit co nejdéle. Druhý den se tomu musí trošku pomoct, nejlépe něčím dřevěným, nebo plastovým. Pokud je vodní kámen i v nádržce, tak tam taky vhodit 1–2 tablety, ale po nějakou dobu nesplachovat. Pokud nepovolí, opakovat postup. Já jsem tímto způsobem ze sifonu „vykutala“ půl kýble vodního kamene.

hanulka11

Já kupuji tekutý čistič na vodní kámen a je opravdu dobrý než běžné čističe typu domestos apod…ty sice wc umyjí desinfikují, ale kámen až tak dobře neodstraní.S ním jednou začas umyji i vanu, wc a umyvadla. Tak ten bych nejspíš použila,ale zatím jsem nikdy do nádržky nic proti vodnímu kamenu nepoužívala.