Marta88

Mohu nahrát na internet fotku s výhledem, kde jsem fotil z bytu od bývalého přítele?

Líbí se mi výhled na krajinu a to jsem fotila z balkonu od svého ex. Mohu to nahrát na net a nebo se na to stahují nějaké práva? Že, když jsem to fotil z jeho bytu, že se to nesmí?

Nejlepší odpověď
elkon

Pokud tam nebudou tváře lidí, nebo nějaký osobní záběr, nebude problém. A piš v jednom rodu, jestli nevíš, zeptej se lékaře.

Další odpovědi
ivzez

Pokud na fotce není zachycen jeho byt, nebo pokud se z ní nedá
usoudit, kde/odkud byla pořízena, neměl by být se zveřejněním problém.

PS:
Ujasněte si, jestli jste on nebo ona.