láďa1

Mohu nahradit paměť DIMM Transcend JetRam DDR2, 1GB, 800MHz, CL6,.A dát do slotu 2GB paměť?

Nechal bych i tu druhou co má také 1GB.Mohu?

Odpovědi
Johny_r

Záleží i na základní desce, ale s největší pravděpodobností ano. Do dalšího slotu je možné osadit i tu starou 1GB (jestli to správně chápu). Pokud má deska dvoukanálový řadič pamětí, je třeba do obou slotů (a to těch správných dvou, je-li jich tam víc než dva) osadit dva stejné moduly. V tom případě bude rychleji fungovat 2×1GB (ale stejný typ, výrobce atd.) než 1×2GB. Ale to všechno závisí na desce.